Bistro priestor Varenie

Taliansko u vás doma? Nie je problém

Všetci poznáme pizzu. Lahodný pokrm, pôvodom taliansky. Teraz je obľúbený po celom svete. A tak každá krajina, každá reštaurácia pôvodné recepty mení a pridávajú svoje nápady. Ale pomysleli ste niekedy na pizzu podľa vlastného gusta? Dať do cesta vlastného ducha a ozvláštniť ho vlastnými, napríklad aj úplne podivnými ingredienciami? Naša staviteľská firma neposkytuje len Vybavenie kuchyne, ale aj Vybavenie pizzerie. Vašej vlastnej domácej pizzerie.

Všetko pre pizzu!

Dobre, Pizzaro! Ak skutočne chcete v srdci vášho domu piecť pizzu, nesmie vám chýbať pizza pec. Samozrejme, mohli by ste pizzu urobiť aj v normálnej rúre, ale buďme úprimní … postráda čaro a nakoniec i chuť. Vybavenie pizzerie sa nesmie brať na ľahkú váhu a pravá kamenná pizza pec je základom. Máme širokú ponuku pizza pecí všemožných druhov a dizajnov. Jedna z nich určite bude tá pravá. Vaše majstrovské dielo sa v nej rovnomerne prepečie a nestratí svoju arómu. Pec je pre manipuláciu jednoduchá, je bezpečná a navyše v kuchyni skvele vyzerá.

Ďalej samozrejme ponúkame drevené lopaty na vyberanie z pece, otočné podnosy, nože na pizzu, krásne fľaštičky a boxy pre všetky potrebné koreniny. Skrátka, naše Vybavenie pizzerie z Vás urobí Pizzaro schopného konkurovať talianskym majstrom. Rodina a priatelia budú mať pocit, akoby sa ocitli napríklad v neapolskej reštaurácii. Potom už bude záležať len na vašich gurmánskych schopnostiach.

Kuchyňa, domáca i profesionálna

Hoci stavanie domácich pizzérií patrí medzi najnovšie trendy, nezabúdame na naše pôvodné služby, a to Vybavenie kuchyne, renovácie, dizajnovanie a stavba. Ponúkame najmodernejšie kuchynské roboty, sledujeme novinky na trhu a zlepšujeme nápady. Ako už bolo povedané, kuchyňa je srdcom domova. Chceme, aby ste sa cítili čo najlepšie až budete pripravovať jedlo pre vašich blízkych.

Linky, rúry, chladničky, mikrovlnky, skrine. Naši profesionáli Vám všetko pomôžu vybrať a vstavať do vašej starej či novej kuchyne tak aby to čo najviac vyhovovalo Vašim predstavám.

A nielen to. Ak máte návrh napríklad na riad alebo kachličky, ktoré by sa vám páčili, stačí povedať a naša firma zadá zvolený dizajn do výroby. A tak dostanete akékoľvek Vybavenie kuchyne,podľa vlastnej fantázie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *