Bistro priestor Kuchynské potreby

Posvieťme si na vybavenie školskej jedálne!

Pravdepodobne každý z nás počas svojich študentských čias navštívil školskú jedáleň. Zvonček hlásiaci koniec vyučovacej hodiny a rýchly beh do jedálne. Následne dlhé rady žiakov na chodbe čakajúce na uvoľnené miesto pri stole a na možnosť sa konečne naobedovať. Časy dávno minulé. Asi takou prvou spomienkou pri slovách vybavenie školskej jedálne by bol stôl a štyri stoličky, na stole misa polievky, no a pri okne pani kuchárka nakladajúca hlavné jedlo. Vedeli ste však, že súčasťou jedálne sú aj pomôcky, ako výklopné panvice, či vodné kúpele? Tieto výrobky nájdete aj na našej webovej stránke a v tomto článku si ich trochu priblížime

Školská jedáleň a výklopné panvice

Kategória gastro zariadenia v sebe skrýva aj celkom zaujímavý produkt, ktorým sú výklopné panvice. Tie sa líšia od tradičných panvíc, veď ich objemy sú v desiatkach litroch. Klasický úchop, ktorým sa pýšia bežné panvice, by ste tiež asi ťažko hľadali. Materiál, z ktorého sú výklopné panvice zhotovené, je najčastejšie nerez. Tvar vôbec nezodpovedá klasickej predstave o panvici. Cenová podobnosť tiež nie je veľmi veľká. Ide však o výrobok, ktorý je pre vybavenie školskej jedálne absolútne nevyhnutným. Detailnejšie informácie k tomuto výrobku samozrejme nájdete na našej stránke. A my sa poďme venovať druhej pomôcke školských jedální. 

Školská jedáleň a vodné kúpele

Slovné spojenie vodné kúpele by si viacerí pravdepodobne spojili s kúpaliskami a miestami pre regeneráciu, avšak aj toto vybavenie nájdeme v školskej jedálni. Na čo slúžia vodné kúpele? Pri gastro zariadeniach, akými sú i školské jedálne, sa často nevyhneme nutnosti udržania stálej teploty veľkého množstva potraviny po dlhší čas, prípadne nutnosti ohrevu väčšieho množstva potraviny. No a práve vodné kúpele sú ideálnou pomôckou pre vybavenie školskej jedálne. Najčastejšie použitým materiálom je nerezová oceľ a veľkosti sú naozaj od výmyslu sveta. Všetky podrobnosti opäť nájdete na našej webovej stránke. 

Dnes sme si teda zaspomínali na školskú jedáleň a keďže sa pomaly blíži čas obeda, prajeme Vám dobrú chuť.   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *